BioFlavia-studio-sklep ekologiczny

O firmie
Zakupy w sklepie internetowym www.bioflavia-eko.pl to spotkanie z produktami ekologicznymi do pielęgnacji urody, biośrodkami czystości, naturalnymi tkaninami.

Obecny trend kosmetyczny zwraca się w stronę kosmetyków naturalnych, ekologicznych, organicznych, nieskażonych agresywną chemią, która powoduje alergie i podrażnienia, niszczy naturalny płaszcz wodno-lipidowy skóry i jej naturalną florę bakteryjną.

Świadomi konsumenci w myśl zrównoważonego rozwoju szukają bardziej " zielonych" produktów,myślą o toksyczności dla środowiska i biodegradacji. Szukają naturalnych, łagodnych środków pielęgnacyjnych dzięki, którym mają zapewnioną kompatybilność ze skórą ludzką oraz wspaniałe efekty.

Powtórzymy za marką Bioline, zwrot w stronę natury to podróż: " do świata, w którym zegar biologiczny zwalnia, twoja skóra wygląda młodziej, a włosy odzyskują blask. To podróż w czasie."

Zapraszamy do innego wymiaru!

Sklep internetowy www.bioflavia-eko.pl posiada bogaty asortyment certyfikowanych kosmetyków naturalnych, ekologicznych do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Przyjaznych dla skóry, o znakomitych właściowościach pielęgnacyjnych i odmładzających.

Odnajdziesz u nas naturalne mydła, organiczne kremy, naturalne glinki, wody kwiatowe, naturalne oleje kosmetyczne, ekologiczne szampony, naturalne dezodoranty, organiczne perfumy, ekologiczne produkty do kąpieli.

W naszym sklepie odnajdziesz również znakomite, certyfikowane środki czystości bezpieczne dla domu i środowiska naturalnego.

Są to ekologiczne produkty do sprzątania kuchni, łazienki, salonu bezpieczne i skuteczne. To zdrowy i czysty dom. Nasz dom może być naszą strefą eko- bez trujących i drażniących oparów.

Eko pranie to odzież i pościel bez szkodliwej chemii- to zdrowa skóra bez problemów. Kupując produkty ekologiczne do sprzątania domu na bazie surowców roślinnych i mineralnych możemy obniżyć ryzyko alergii, raka, uczuleń, problemów z oddychaniem, zaburzeń hormonalnych, nadmiernej nerwowości.

Serdecznie zapraszamy!
Produkty
Acorelle Organiczne perfumy Czysta paczula
Acorelle Organiczne perfumy Czysta paczula
Acorelle Perfumy organiczne Czysta Paczula - 50 mlTe perfumy są wyprodukowane z alkoholu pszenicznego, olejków eterycznych i esencji, oraz w 100% z organicznej wody kwiatów chabru.Głowa: mirra, labdanum

Serce: Opoponax, ...
więcej »
Taoasis MYTAO nr 3 DAMSKIE naturalne perfumy 15 ml
Taoasis MYTAO nr 3 DAMSKIE naturalne perfumy 15 ml
Świeży zapach litsea cubeba miesza się z egzotyczną nutą traw i tworzy synergię z nutami śródziemnomorskich ziół i ożywczym cedrem.
Zapach daje potężną dawkę pozytywnej energii.

Kraj pochodzenia : Niemcy
więcej »
Kontakt
Dane adresowe:
ul. Działkowa 1522-100 Chełm
Telefony:
667580903
Stronę firmy BioFlavia obsługuje serwis katalogowy ekokatalog.pl
Pakiet standard
Wyświetleń: 201